TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: State
fa: وضعیت

en: Workflow
fa: جریان کار
