TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Not found
fi: Ei löydy

en: State
fi: Tila

en: Workflow
fi: Työnkulku
