TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Not found
fr: Non trouvé

en: State
fr: État

en: Workflow
fr: Processus

en: Translator
fr: Traducteur
