TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Not found
gl: Non atopada

en: State
gl: Estado

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Service
gl: Servizo
