TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: State
hr: Država

en: Workflow
hr: Tijek
