TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Not found
hu: Nem található

en: State
hu: Állapot

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Translator
hu: Fordító

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
