TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: State
id: Status

en: Workflow
id: Alur kerja
