TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Not found
is: Fannst ekki

en: State
is: Fylki

en: Workflow
is: Vinnuflæði
