TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Not found
it: Non trovato

en: State
it: Stato

en: Service
it: Servizio
