TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Not found
ja: 見つかりません

en: State
ja: 状態

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Service
ja: サービス
