TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Workflow
jv: Alur kerja
