TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ
