TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Service
kn: ಸೇವೆ
