TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار
