TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: State
lv: Stāvoklis

en: Workflow
lv: Darbplūsma
