TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: State
mr: राज्य
