TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: State
pl: Stan

en: Workflow
pl: Przepływ pracy
