TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Not found
ru: Не найдено

en: State
ru: Состояние

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Translation Management
ru: Управление переводами
