TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Not found
sk: Nenájdené

en: State
sk: Stav

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Service
sk: Služba

en: Translator
sk: Prekladateľ

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
