TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Workflow
sl: Potek dela
