TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Not found
sv: Hittades ej

en: State
sv: Läge

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Service
sv: Tjänst
