TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: State
vi: Bang

en: Workflow
vi: Luồng công việc
