TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: State
az: Dövlət

en: Workflow
az: İş axını
