TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Workflow
be: Плын працы
