TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: State
de: Status

en: Workflow
de: Arbeitsablauf

en: Service
de: Dienst

en: Translator
de: Übersetzer

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management
