TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Not found
es: No encontrado

en: State
es: Estado

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Service
es: Servicio

en: Translator
es: Traductor

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
