TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: State
eu: Egoera
