TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Not found
he: לא נמצא

en: State
he: מצב

en: Workflow
he: תהליך עבודה
