TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: State
hi: अवस्था

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: cURL
hi: कर्ल
