TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Not found
lt: Nerasta

en: State
lt: Etapas

en: Workflow
lt: Darbo eiga

en: Service
lt: Paslauga
