TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: State
nl: Status

en: Translator
nl: Vertaler
