TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Not found
oc: Pas trobat

en: State
oc: Estat

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs
