TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Not found
pt: Não encontrado

en: State
pt: Estado

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Service
pt: Serviço
