TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: State
ro: Status

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru
