TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Not found
th: ไม่พบ

en: State
th: รัฐ

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Service
th: บริการ
