TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: State
tr: Durum

en: Workflow
tr: İş akışı
