TMGMT Workflow (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Not found
uk: Не знайдено

en: State
uk: Стан

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Service
uk: Служба

en: Translator
uk: Перекладач
