World of Warcraft API (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Update
jv: Dianyari

en: Refresh
jv: Anyari

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Created
jv: Digawé

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Locale
jv: Lokal

en: blocked
jv: diblokir

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Operation
jv: Operasi

en: United States
jv: Amerika Serikat

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: any
jv: sembarang

en: South Korea
jv: Korea Selatan

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
jv: Situs iki ngalami kesalahan sing ora dinyana. Coba manèh mengko.

en: Item ID
jv: ID Item

en: Administrators only
jv: Administrator thok

en: and where %property is %value
jv: lan nalika %property padha karo %value

en: and where
jv: lan nalika

en: %property is %value
jv: %property yakuwi %value

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
