World of Warcraft API (7.x-1.1-beta1) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Item
gu: નંગ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: blocked
gu: અવરોધિત

en: active
gu: સક્રિય

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: China
gu: ચીન

en: Taiwan
gu: તાઇવાન

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: any
gu: કોઈપણ

en: South Korea
gu: દક્ષિણ કોરિયા
