World of Warcraft API (7.x-1.1-beta1) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Reset
fa: اعاده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Region
fa: ناحیه

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Filter
fa: صافی

en: Locale
fa: بومی سازی

en: blocked
fa: مسدود شده

en: active
fa: فعال

en: Role
fa: نقش

en: Users
fa: کاربران

en: China
fa: چین

en: Taiwan
fa: تایوان

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: South Korea
fa: کره جنوبی

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
fa: وب جولانما با یک خطای غیر منتظره مواجه شد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.

en: Administrators only
fa: تنها مدیران

en: Weight for @title
fa: وزن @title
