World of Warcraft API (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Filter
br: Sil
