World of Warcraft API (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: status
mg: toetra

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Filter
mg: Sivana

en: any
mg: izy rehetra
