World of Warcraft API (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: List
bs: Izlistaj

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Roles
bs: Uloge

en: blocked
bs: blokiran

en: active
bs: aktivan

en: Code
bs: Kod

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati
