World of Warcraft API (7.x-2.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
ga: Tharla earráid gan choinne ar an suíomh seo. Triail é sin arís níos déanaí le do thoil.
