World of Warcraft API (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Region
ka: რეგიონი

en: status
ka: სტატუსი

en: Never
ka: არასდროს

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: blocked
ka: დაბლოკილი

en: active
ka: აქტიური

en: Code
ka: კოდი

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: any
ka: ნებისმიერი

en: Language code
ka: ენის კოდი
