World of Warcraft API (7.x-2.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници
