World of Warcraft API (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Refresh
ps: تاندول

en: Region
ps: سيمه

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Filter
ps: چاڼ

en: active
ps: فعال

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات

en: Undo
ps: ناکړ

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول
