World of Warcraft API (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Item
sk: Položka

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: remove
sk: odstrániť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: status
sk: stav

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Never
sk: Nikdy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: blocked
sk: blokovaný

en: active
sk: aktívny

en: Code
sk: Kód

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Class
sk: Trieda

en: Users
sk: Používatelia

en: Operation
sk: Operácia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: any
sk: ľubovoľne

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Testing
sk: Testovanie

en: unblock
sk: odblokovať

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Member
sk: Člen

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: feet
sk: stopy

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
sk: Stránka narazila na neočakávanú chybu. Skúste prosím neskôr.

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
sk: Označenie jazyka podľa <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Kódy jazykov najčastejšie používajú kódy krajín, a voliteľne písmo alebo regionálne meno. <em>Príklady: "en", "en-US" a "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
sk: Neplatný kód jazyka.

en: Administrators only
sk: Len administrátori

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
sk: %field môže obsahovať len znaky a-z, podčiarkovníky alebo pomlčky.

en: %field cannot contain any markup.
sk: %field nemôže obsahovať ľubovoľné značky.

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: and where
sk: a kde

en: %property is %value
sk: %property je %value

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Enable !title
sk: Povoliť !title

en: Set !title as default
sk: Nastaviť !title ako predvolené

en: Default service
sk: Predvolená služba
