World of Warcraft API (7.x-2.0-unstable4) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Never
hy: Երբեք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: blocked
hy: արգելափակված

en: active
hy: ակտիվ

en: Role
hy: Դեր

en: China
hy: Չինաստան

en: Taiwan
hy: Թայվան

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: South Korea
hy: Հարավային Կորեա

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
hy: Կայքում տեղի է ունեցել  անսպասելի սխալի: Խնդրում ենք  կրկին  փորձել ավելի ուշ:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
