World of Warcraft API (7.x-2.0-unstable4) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Item
ne: वस्तु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Update
ne: अपडेट

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: status
ne: स्थिति

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस
